Czy warto postawić na manicure polimerowy?

Coraz więcej kobiet poszukuje ciekawych metod stylizacji paznokci. Dla wielu pań ważne jest to, aby stosowane produkty były bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i środowiska naturalnego. Właśnie dlatego rosnącym zainteresowaniem cieszy się polimerowy manicure w Warszawie, który uznawany jest za ekologiczny. Niewątpliwą zaletą jest korzystna cena – nie trzeba wydawać majątku, aby posiadać zadbane i efektowne paznokcie.

Krótki czas trwania usługi

Nie każda kobieta może pozwolić sobie na kilkugodzinne przesiadywanie w salonie kosmetycznym. W przypadku manicure Warszawa można tego uniknąć. Stylizacja przebiega sprawnie oraz bezproblemowo. Należy zaznaczyć, że lakiery używane w gabinetach w stolicy wysychają w ekspresowym tempie. Nie są one utwardzana pod lampą, co dla wielu pań jest niewątpliwą zaletą. 

Manicure tego typu utwardza się pod wpływem promieniowania słonecznego. Z tego względu pełną wytrzymałość powłoki otrzymamy dopiero po pewnym czasie. Lakier powinien pozostać w nienaruszonym stanie przez około 10 dni, jednak jest to kwestia bardzo indywidualna. 

Naturalny efekt

Dzięki lakierom polimerowym możemy uzyskać naturalny efekt stylizacji paznokci – każda kobiet musi sama zdecydować, czy jest to wada, czy zaleta. Dobrej jakości produkt nie blaknie, ani nie odpryskuje.

Kolejną zaletą opisywanego lakieru jest możliwość łatwego usunięcia z paznokci. W zdecydowanej większości przypadków wystarczy jedynie zwykły zmywacz. Możemy uniknąć dodatkowych kosztów związanych z pozbyciem się niechcianego manicure.