NYX podkłady

Podkłady Nyx chętnie wykorzystywane są przez makijażystki na całym świecie. Faktycznie przy ich użyciu możliwe jest wykonanie makijaży, które na każdym zrobią niemałe wrażenie. Przede wszystkim dlatego, iż są to produkty bardzo trwałe, niepodatne na ścieranie się, a często również w pełni wodoodporne. Podkłady marki Nyx to w rzeczy samej gwarancja doskonałego i dopracowanego makijażu na każdą okazję.

Podkłady Nyx jako świetna baza do każdego makijażu


Jaki powinien być dobrej jakości podkład? Z całą pewnością bardzo wytrzymały, ponieważ znacząco wpływa to na odbiór całego makijażu. Chyba nikt nie chciałby, aby jego makijaż spłynął w najmniej odpowiednim momencie. Podkłady Nyx są odporne na pot i ścieranie, dzięki czemu utrzymują się bez problemu nawet przez cały dzień. W ten sposób wypadają doskonale na tle konkurencji. Wiele z dostępnych modeli jest również wodoodpornych, co zapewnia dodatkowy komfort. 

Jak prawidłowo dopasować podkład do swojej karnacji?


Kupując podkład Nyx na, jak najbardziej należy pamiętać o tym, jak dużą rolę odgrywa jego prawidłowe dopasowanie do odcienia swojej karnacji. Chyba nikt nie chciałby, aby wybrany podkład był zbyt ciemny lub zbyt jasny. W ten sposób można zepsuć cały efekt idealnie wykonanego makijażu. Na całe szczęście podkłady do twarzy Nyx dostępne są na Drogeria.pl w wielu różnych odcieniach, co ułatwia dopasowanie bezpośrednio do tonacji swojej skóry. Podkład należy testować bezpośrednio na fragmencie policzka bez nałożonego makijażu, a następnie odczekać kilka minut, aby móc ocenić czy podkład wtopił się w skórę czy jednak ściemniał lub zaczął tworzyć efekt maski. W ten sposób można przewidzieć, jak dobrze będzie się nosił podkład w ciągu dnia.