vagina piercing

Vagina piercing jeszcze kilka lat temu nie była wcale popularna. Na jej wykonanie decydowały się osoby, które pokazywały swoje ciało zawodowo, lub celebrytki, które wybierały niezrozumiałe dla wielu rozwiązania, jeśli chodzi o zdobienia ciała. Obecnie jednak pussy piercing wybierany jest coraz chętniej, nawet przez te osoby, które chcą ozdobić ciało wyłącznie dla siebie lub swojego partnera. 

Vaginal piercing, gdzie go wykonać?

Vagina piercing powinien zostać wykonany przez doświadczonego piercera. To właśnie specjalista może nie tylko odpowiednio dobrać kolczyk, ale także wykonać nakłucie w pełni bezpiecznie i higienicznie. Narządy rodne kobiety są ukrwione dosyć mocno i tylko umiejętne przeprowadzenie zabiegu zagwarantuje bezpieczeństwo w trakcie, a także po zabiegu. Ponadto piercer powie nam, jak mamy postępować z pussy piercing, aby rana miała szansę o wiele szybciej się zagoić. 

Female genital piercing, czy jest bezpieczny?

Jeśli chodzi o female genital piercing, to wykonany przez doświadczoną i wykształconą w tym zakresie osobę, a także w higienicznych warunkach, będzie dla nas bezpieczny. Musimy tylko bezwzględnie sprawdzić, czy salon, w jakim zdecydujemy się wykonać ten zabieg, rzeczywiście miał styczność wcześniej z wykonywaniem tego typu zdobień. Bardzo ważne jest także stosowanie się do wskazówek dotyczących pielęgnacji rany tuż po przebiciu. Tylko tak będziemy pewni, że ozdoba będzie bezpieczna, wyglądająca tak, jak tego chcemy, a także nienarażająca nas na żadne dolegliwości.