Naprawdę wiele kobiet uwielbia się malować. Dodaje im to pewności siebie i pomaga w przygotowaniu się do nadchodzącego dnia. Chcąc kupić im prezent można pomyśleć o tematyce beauty. Ciężko będzie jednak trafić z konkretnym kosmetykiem, którego brakuje kobiecie. Można więc pomyśleć o czymś, w czym kobieta będzie mogła przechowywać pędzle do makijażu! Pomysł na prezent dla fanek makijażu: etui na pędzle – do czego służy, dlaczego będzie przydatne?

Pomysł na prezent dla fanek makijażu: etui na pędzle


Pędzle to podstawa makijażu – to nimi wykonuje się wszystkie ruchy i aplikuje kosmetyki. Muszą one być też przechowywane w jak największej higienie, gdyż bezpośrednio dotykają skóry. Niemyte, źle przechowywane pędzle gromadzą bakterie i zbierają kurz. Jeśli ten brud dostanie się na buzię, będzie zatykać pory i spowoduje wypryski, czego nikt nie chce!

Pokrowiec na pędzle sprawi, że pędzle będą miały swoje oddzielne, czyste miejsce. Zdecydowanie ułatwi też podróżowanie – nie będzie trzeba kombinować, by je pakować, wystarczy wziąć etui.

Jak wybrać etui na pędzle?


Wybierając prezent kierujemy się również jego wyglądem. Możemy postawić na kolorowe, ozdobne etui, by wywoływało uśmiech na twarzy i przypominało o okazji, na którą zostało podarowane. Opcją nieco bardziej ekskluzywną byłoby spersonalizowanie etui np. przez dodanie na nie inicjałów czy imienia osoby obdarowywanej. Takie usługi dostępne są w niektórych sklepach.

Ważne są też praktyczne walory etui. Powinno się w nim mieścić kilkanaście pędzli – 5 dużych i kilka małych (makijaż oka wymaga kilku pędzli).