Dobrze wykonany makijaż to jeden z największych sprzymierzeńców każdej kobiety. Za pomocą make-upu można podkreślić naturalne piękno, ukrywając przy tym niemile widziane i dokuczliwe mankamenty.

Podkład – jak wybrać najlepszy?

Wybór idealnie dopasowanego podkładu to dość spore wyzwanie. Dobry podkład to nie tylko perfekcyjnie dopasowany kolor, ale także trwałość i naturalny wygląd. Przy wyborze podkładu, oprócz dopasowania do tonu skóry, warto zwrócić uwagę także na poziom krycia oraz formę produktu.

Kupując podkład warto także dokładnie przyjrzeć się jego składowi, unikając produktów bogatych w różnego rodzaju zapychacze -szkodliwe składniki mogą bowiem przyczynić się do powstawania zaskórników i znacznego pogorszenia stanu cery.

Wybór palety cieni – o czym pamiętać?

Wybór konkretnej palety cieni będzie zależał od wielu czynników. Do najważniejszych wytycznych można zaliczyć między innymi kwestie takie jak typ urody czy styl danej osoby. Dobrym rozwiązaniem może okazać się zakup paletki oferującej dużą różnorodność kolorystyczną, w której znajdą się zarówno odważne, jak i bardziej stonowane cienie. Dodatkowo kupując paletę cieni warto zwrócić uwagę na ich jakość, wybierając trwałe i nieobsypujące się cienie.

Jednym ze sprawdzonych produktów, który pozwoli na stworzenie ciekawego i trwałego makijażu jest paleta cieni Revolution – szeroka gama kolorystyczna oferowana przez producenta pozwala na dobór idealnie dopasowanej wersji. Paletka Revolution charakteryzuje się dużą trwałością, mocnym napigmentowaniem, a także łatwością rozprowadzania, co ma ogromny wpływ na komfort nakładania i trwałość cieni.