Nie od dzisiaj wiadomo, że pięknie rozświetlona cera i zdrowy blask, to cechy, które zdecydowanie odmładzają. Tego typu produkty, potrafią jednak być bardzo nietrwałe i przy cerze mieszanej czy tłustej raczej średnio się sprawdzają. Zdecydowanie lepiej jest w przypadku cer suchych, bo właściwości podkładów rozświetlających poprawiają wygląd takich cer. Wake me up od Rimmel nadaje się do każdego typu cery. 

Cechy produktów rozświetlających z linii Wake up

Marka zadbała o to, aby produkty były przeznaczone do niemal każdego rodzaju cery. Wake me up od Rimmel dzięki temu jest nie tylko bardzo trwały, co jest kluczowe w przypadku cery tłustej i mieszanej, ale także doskonale nawilża, co z kolei jest bardzo ważne dla cer dojrzałych i suchych. Ponadto subtelne rozświetlenie pozwala każdej cerze wyglądać promiennie i świeżo. 

Bardzo wygodne opakowania

Jeśli chodzi o podkład wake me up, to jest zamknięty w bardzo poręczne i szklane opakowanie z pompką. Ułatwia to korzystanie z niego i dokładnie widać ile kosmetyku pozostało w opakowaniu. Ponadto do podkładu można dobrać korektor i puder z tej samej linii i dzięki temu wszystko się ze sobą idealnie scali nie tylko kolorystycznie, ale także pod względem konsystencji. Warto się zainteresować tymi produktami przede wszystkim dlatego, że doskonale ożywiają cerę i sprawiają, że staje się ona promienna i wizualnie młodsza. Kosmetyki z tej linii wyróżnia także bardzo ładny zapach owoców i dość duża gama  kolorystyczna, dzięki czemu każdy ma szansę na wybranie odpowiednich dla siebie.

Wake Me Up od Rimmel można nabyć na stronie Cocolita.pl