dbanie-o-paznokcie

W okresie jesienno-zimowym w salonach kosmetycznych dużą popularnością cieszy się zabieg manicure SPA. Jakie są jego zalety i główne cechy, omówimy w tym artykule.

Co to jest spa manicure?

manicure-spa
sprawdź szczegóły zabiegu manicure spa

Manicure spa jest to specjalny zabieg pielęgnacyjny na dłonie i paznokcie, który pozwoli Ci cieszyć się tym procesem i otrzymać zachwycające zabiegi, odżywienie i nawilżenie.

W salonie kosmetycznym można odczuć wszystkie zalety tego zabiegu na sobie, otrzymać ogromną kompleksową opiekę, maksymalne odprężenie i wyjść z salonu nowym, wypoczętym i szczęśliwym!

Podczas zabiegu wykorzystujemy aromatyczne olejki, które nie tylko wzmacniają paznokcie i odżywiają skórę dłoni, ale także nadają rozkoszny aromat i przenoszą każdą kobietę w świat przyjemności. W salonach używane są wyłącznie kosmetyki wysokiej jakości i klasy premium, również do zabiegów manicure SPA.

Etap procedury

Manicure SPA wykonywany jest w kilku etapach, m.in. utwardzenie dłoni środkiem antyseptycznym, usunięcie starych powłok z paznokci, nadanie kształtu paznokciom, opracowanie skórek, lekki masaż dłoni i palców. Po tym, palce są zanurzone w wannie z ciepłą wodą, gdzie kosmetyczki dodadzą granulek soli morskiej i olejki eteryczne, a następnie zrobią peeling paznokci z mieszaniną kryształów soli morskiej, a na koniec, paznokcie i ręce będą pokryte mieszaniną odżywczych olejów i delikatnie masowane. Zabieg zakończony jest pomalowaniem paznokci lakierem lub żelem do wyboru. Proces może się nieco różnić w zależności od salonu.