eeny meeny spf 50

Krem z filtrem SPF 50 Eeny Meeny to produkt innowacyjny, który łączy w sobie zalety takie jak ochrona skóry przed promieniami słonecznymi, ale także pielęgnacyjnymi, bo można liczyć na nawilżenie i wygładzenie skóry. Zdecydowaną zaletą jest fakt, że formuła produktu jest na tyle lekka, że sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i pod makijaż, kiedy szybkie wchłanianie preparatu jest kluczowe. Nie można zapominać o tym, że to jednak wysoki filtr powinien skłonić do zakupu produktu, bo tylko odpowiednia ochrona skóry sprawi, że nie będzie ona narażona na szkodliwe działanie promieni słonecznych.

Krem SPF 50 Eeny Meeny, dlaczego warto go wybrać?

Przede wszystkim jest to produkt, który sprawdzi się świetnie nie tylko dla osób szukających jedynie ochrony, ale także kosmetyki, który z powodzeniem zastąpi lekki podkład. Właściwości nawilżające pozwolą na stosowanie go pod makijaż bez żadnego innego kremu, a zdolność do wypełniania porów i wygładzania skóry sprawi, że nie będzie konieczności używania bazy pod makijaż. Jest to bardzo ważne, bo to właśnie latem kluczowym elementem jest zminimalizowanie ilości nakładanych kosmetyków.

Dlaczego nakładanie filtrów na twarz latem, jest tak ważna?

Należy wiedzieć, że nakładanie na twarz filtrów latem jest kluczowe, aby skóra nie była narażona w żaden sposób na szkodliwe działanie słońca. Stosując regularnie Eeny Meeny SPF 50 z Cocolita.pl można zauważyć, że skóra zostanie odpowiednio nawilżona, zyska zdrowy koloryt, ale także, że po lecie nadal będzie prezentować się świetnie. Nie nakładając na twarz filtrów, już po kilku razach narażenia skóry na słońce niestety stan cery bardzo się pogorszy. Skóra bowiem stanie się przesuszona, o wiele szybciej pojawią się na niej zmarszczki, a te istniejące znacznie się pogłębią. Warto więc stosować krem, aby rzeczywiście uchronić cerę przed uszkodzeniami i utratą wody, co jest bezpośrednim powodem pogorszenia stanu skóry po lecie, bo to właśnie ta pora roku jest najbardziej niebezpieczna dla skóry, a tylko chroniąc ją, można temu przeciwdziałać.