Jak wiadomo zadbane paznokcie są domeną praktycznie każdej kobiety. Z kolei perfekcyjnie wykonany manicure jest w stanie w bardzo dużym stopniu oddziaływać na atrakcyjność przedstawicielek płci pięknej. W jaki sposób wykonywane są hybrydy, a także, dlaczego panie powinny się na nie zdecydować?

Jakie są zalety lakierów hybrydowych?

Warto wiedzieć, że znaczna większość przedstawicielek płci pięknej docenia posiadanie manicure, które jest w stanie utrzymać się na paznokciach w idealnym stanie nawet przez kilka tygodni. Ponadto  lakiery hybrydowe hi dostępne są w bardzo dużej liczbie kolorów. W ten sposób panie mają możliwość wykonania manicure praktycznie w dowolnie wybranych przez siebie odcieniach. Kolejnym atutem lakierów hybrydowych hi hybrid jest ich trwałość. Utrzymują się bowiem na paznokciach od 3 do nawet 4 tygodni. 

Wykonanie manicure hybrydowego

Warto zdawać sobie sprawę, że jeszcze przed rozpoczęciem nakładania kolejnych warstw lakierów hybrydowych należy przygotować płytki. Bardzo istotne jest odpowiednie przypiłowanie paznokci, a także nadanie im właściwego kształtu. Kolejnym etapem jest pozbycie się skórek. Przygotowana w ten sposób skórka może być zmatowana specjalnym bloczkiem, a następnie przetarta cleanerem. 

W tym momencie możliwe jest rozpoczęcie malowania paznokci. Należy mieć świadomość, że pierwszy lakier do paznokci hybrydowy, który powinien być zaaplikowany to tzw. baza. Jeżeli zostanie ona nałożona na paznokcie zalecane jest utwardzenie lakieru w specjalnie przeznaczonej do tego celu lampie. W zdecydowanej większości przypadków będzie trwało to od 30 do 60 sekund. 

Kolejnym etapem będzie nałożenie bardzo cienkiej warstwy lakieru kolorowego, by mogło zostać uzyskane największe krycie rekomendowane jest zrobienie tego dwa razy. Warto zaznaczyć, że ostatnią warstwą powinien być top cat.

Po bliższe informacje zapraszam na tę stronę