k18

K18 jest to renomowana firma produkująca wysokiej jakości produkty służące do pielęgnacji włosów. Poszczegolne produkty charakteryzują się bardzo dobrej jakości składnikami, a także natychmiastowym działaniem, dlatego są wybierane nie tylko przez renomowane salony fryzjerskie, ale także osoby indywidualne.

K18 – zadbaj o piękno swoich włosów

Gama kosmetyków k18 jest bardzo szeroka, dlatego z pewnością każdy klient znajdzie w niej odpowiednie produkty dedykowane do swoich indywidualnych potrzeb. Na uwagę zasługują intensywnie regenerujące maski, a także zestawy, w których składzie znajdują się preparaty odbudowujące zniszczone włosy. Kosmetyki k18 to przede wszystkim produkty służące do odbudowy bardzo zniszczonych włosów po zabiegach kosmetycznych, chemicznych, a także do włosów potrzebujących odżywienia i oczyszczenia.

Specjalne linie kosmetyków zostały stworzone na podstawie innowacyjne technologie, dzięki czemu osady nagromadzone na włosach są usuwane w błyskawiczny sposób. Kosmetyki K18 wspaniale oczyszczają skórę głowy i przygotowują ją do przyjęcia kolejnych preparatów wpływających na mineralizację oraz odbudowę zniszczonych pasm. Więcej o kosmetykach do włosów k18 możesz przeczytać na stronie Bellita.pl.

k18

Skład i wartości odżywcze dla włosów

W skład zestawu wchodzą: szampony, odżywki, a także maski, dzięki czemu można zagwarantować włosom kompleksowe odżywienie. Produkty k18 służą do oczyszczenia włosów oraz skóry głowy, a także zwalczają puszenie się włosów. Ponadto wzmacniają je na całej długości oraz naprawiają uszkodzenia. Produkty k18 fantastycznie nawilżają, a jednocześnie odżywiają, dzięki czemu włosy są pełne blasku i w bardzo dobrej kondycji. Dużym atutem jest szybkość działania, ponieważ wystarczy kilka minut oraz ich użycie, aby zobaczyć różnicę w kondycji włosów. K18 są to profesjonalne preparaty, które szybko regenerują włosy oraz wpływają na ich ogólny wygląd i dlatego są bardzo chętnie stosowane przez szereg osób.