Wyczaruj lato w środku zimy dzięki owocowym peelingom

Termometr za oknem wskazuje niskie temperatury, a do upragnionego lata ciągle zostało wiele miesięcy. Egzotyczną atmosferę można wyczarować we własnej łazience, jednocześnie łącząc relaks i pielęgnację ciała.

W zimie warto zadbać o skórę z produktami Farmona

Skóra w okresie zimowym jest często przesuszona. Mróz, wiatr i ogrzewanie dodatkowo ją wysuszają. Dlatego tak ważna jest jej pielęgnacja. Skóra w tym okresie wyjątkowo potrzebuje witamin i składników odżywczych. Dobrym pomysłem będą więc długie kąpiele połączone z rytuałem pielęgnacyjnym. Ponieważ w okresie zimowym często brakuje wakacyjnego klimatu, idealnym pomysłem będzie egzotyczna kąpiel. Wystarczy odrobina kreatywności i odpowiednie produkty do pielęgnacji, na przykład produkty z linii Tutti Frutti o wspaniałych, owocowych zapachach, a możemy wyczarować egzotyczny urlop we własnej łazience.

Czas na chwilę relaksu

Egzotyczną kąpiel warto zakończyć peelingiem. Peeling Tutti Frutti to owocowe orzeźwienie i pielęgnacja dla skóry. Wystarczy nanieść odrobinę peelingu na rękę lub specjalną rękawicę i wmasować go w wilgotne ciało. Skóra pokocha ten wspaniały masaż, będzie odmłodzona i oczyszczona. Farmona peeling to też bomba witaminowa, te owocowe peelingi są pełne witamin A,E i F i naturalnych olejków owocowych.

Jak przygotować egzotyczną kąpiel?

Wystarczy kilka prostych kroków, aby w środku zimy przenieść się w tropiki. Jak krok po kroku wyczarować w łazience Meksyk, Indie czy Zanzibar?

  1. Przed wejściem do wanny przygotuj koktail z owoców. Słodki banan z mlekiem czy orzeźwiający ananas z cytryną przywołają smak wakacji. 2. Zadbaj o owocowe zapachy w łazience, użyj płynu do kąpieli i peelingu inspirowanego egzotycznymi przysmakami. Pomogą w tym kosmetyki z serii Tutti Frutti firmy Farmona.
  2. Ustaw wakacyjną muzykę, możesz też zapalić świecę zapachową.
  3. Wlej do wanny żel pod prysznic Tutti Frutti. Egzotyczna papaja, orzeźwiająca pomarańcza, soczysty arbuz – te zapachy przywołają lato i wypełnią całą łazienkę.
  4. Po kąpieli zaserwuj sobie tutti frutti peeling do ciała, który odżywi skórę