Realne odżywienie skóry

Perfekcyjny wygląd jest do osiągnięcia dzięki podstawowej pielęgnacji. Do tego warto używać takich produktów, które mają realne działanie i dużo składników aktywnych. Idealnym rozwiązaniem jest zatem serum Bielenda, które zachwyciło niejedną kobietę i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom. Pełna moc zawarta w kilku kroplach sprawi, że możemy uzyskać pełne rozświetlenie twarzy, wygładzenie zmarszczek, ujędrnienie naskórka, nawilżenie i redukcję przebarwień.

Dawka witamin w jednym produkcie

Bogactwo skoncentrowane w serum Bielenda Cocolita jest niczym pełna dawka witamin dla skóry. Znajdziemy tutaj takie dobrodziejstwa jak: kwas migdałowy, kwas laktobionowy, witaminę B3, witaminę C, filtr SPF. Wszystko ma swoje ogromne znaczenie i sprawi, że nasza cera będzie lśnić blaskiem i odzyska utraconą jędrność.

Do różnego typu cery

Każda z nas boryka się z różnymi niedoskonałościami. Dlatego też można wybrać konkretny rodzaj serum Bielenda, który sprawdzi się przy połączeniu ze skórą mieszaną, tłustą, poszarzałą, z rozszerzonymi porami, ze zmianami po trądziku, z licznymi przebarwieniami i wykwitami.

Piękna każdego dnia

Warto pamiętać o tym, by w pełni zastosować się do zaleceń producenta i wedle nich używać serum rano i wieczorem lub na noc. Taka doza dobroci przyda się każdej skórze, więc śmiało można zaopatrzyć się w magiczny eliksir, który ujarzmi to, z czym borykamy się każdego dnia patrząc w lusterko. Estetyczne rozświetlenie okaże się niebywale zaskakujące, a serum Bielenda na długo zamieszka w kosmetyczce.