Podkład idealny

Jeden z niezbędnych rzeczy w kosmetyczce każdej niemal kobiety, to podkład do twarzy. Dobrze dobrany potrafi sprawić, że twarz będzie wyglądać promiennie i tryskać zdrowej, a koloryt cery będzie  idealnie ujednolicony. Nieprawidłowo wybór podkładu skutkuję, pojawieniem się na twarzy maski, o nienaturalnym odcieniu, które tylko podkreśli niedoskonałości i podkreśli zmarszczki. Koniecznym jest więc odpowiednio dużo czasu, by znaleźć podkład idealny.

Jak wybrać odpowiedni podkład do twarzy?

 Okazuje się, że duży odsetek kobiet, stosuje nieodpowiedni dla ich cery, odcień podkładu. Na początku określić, czy jest się posiadaczką ciepłej czy chłodnej tonacji skóry. Nie zaleca jednak sprawdzać tego przy sztucznym świetle, gdyż efekt może być przekłamany. Podkład nie powinien być widoczny. Najgorszym efektem jaki można uzyskać, jest efekt maski. Wygląda to, bardzo nienaturalnie. Należy więc dobrać podkład , który idealnie komponuje się z odcieniem skóry. Posiadaczki chłodnej tonacji skóry, powinny postawić na tonacje z beżem i różem, z kolei osoby z tonacją ciepłą,  powinny wybierać odcienie żółci i brązu.  

Postaw na jakość

Kultowe, długotrwałe podkłady Estee Lauder, zapewniają świeży i naturalny wygląd, bez względu na pogodę i wykonywaną aktywność Utrzymuję się na twarzy przez długi czas, co mogą docenić pasjonatki aktywnego stylu życia. Nie zostawia smug i śladów na ubraniu. Szeroka gama kolorystyczna zapobiegnie dobraniu nieprawidłowego odcienia kosmetyku.

Podsumowując, zamiast wydawać pieniądze na testowanie niesprawdzonych kosmetyków, zastanów się nad kupnem takiego , jak podkład Estee Lauder, który skradł serca wielu kobiet.