Profesjonalne maseczki

Maseczki profesjonalne stosowane są na co dzień w hotelach, SPA i innych gabinetach kosmetycznych. Łączą one w sobie składniki naturalne z najnowszymi odkryciami kosmetologii, dzięki temu ich skuteczne oddziaływanie na skórę jest dużo głębsze i trwalsze. Znajdujące w nich specjalnie wyselekcjonowane aktywne składniki  odgrywają tu najważniejszą rolę.

Nauka w zakresie kosmetologii jak i medycyny dokonuje ważnych odkryć które pozwalają tworzyć coraz skuteczniejsze produkty do pielęgnacji naszej skóry. Dodatkowo składniki maseczek profesjonalnych pochodzą z ekologicznych upraw i są odpowiednio selekcjonowane w celu uzyskania z nich oczekiwanych właściwości. Dzięki temu zmniejszamy ryzyko niespodziewanych reakcji które mogą się zdarzyć na niektóre składniki samodzielnie wykonanych maseczek. Które zazwyczaj  kupowane są w sklepie i ich wartość może być różna.

Podstawową czynnością w pielęgnacji naszej skóry jest odpowiednie jej nawilżenie, co pozwala jej prawidłowo funkcjonować. Ważne jest przy tym, by zrobić to odpowiednio głęboko i sprawić by nawilżenie to utrzymać jak najdłużej. Sumując należy  odpowiednio nawilżyć i powstrzymać na długo proces utraty tego właściwego stanu.

Maseczki pełnią wiele dodatkowych  funkcji jest to np. równoważenie pracy gruczołów łojowych co reguluje produkcję cennego sebum w naszej skórze. Maski oczyszczają oraz dodatkowo usuwają i zapobiegają stanom zapalnym skóry.  Wygładzają i rozświetlają. To ważne funkcje. Kosmotologia w tym celu cały czas odkrywa nowe właściwości które są stosowane w profesjonalnych maskach.

Proponowane przez nas profesjonalne maseczki, zawierają naturalny kolagen pochodzenia morskiego który dzięki odpowiedniej budowie wnika pozytywnie bardzo głęboko w naszą skórę.  Dodatkowo kolagen ten umożliwia również głębokie wnikanie do skóry pozostałych ważnych dla niej aktywnych składników zawartych w maseczce. Mogą one wtedy skuteczniej działać. Efekty widzimy dużo  szybciej i utrzymują się one dużo dłużej niż stosując maseczki tradycyjne.  Słowo kolagen w języku greckim z którego pochodzi znaczy klejorodny.  Jest białkiem które jest ważną częścią naszej skóry. On decyduje o jędrności, elastyczności, zdolności do zachowania właściwej ilości wody. Nauka odkryła że proces jego produkcji w skórze ulega obniżeniu po 25 roku życia. Uzupełnianie jego braku naturalnym kolagenem chroni skórę przed utratą tych właściwości.