Jak wydłużyć rzęsy?

Oczy to część twarzy, która najczęściej przyciąga spojrzenia. Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Samym spojrzeniem można wyrazić wiele emocji: radość, gniew… a nawet miłość. Dlatego prawie każdej kobiecie, która dba o swój własny wygląd, będzie zależało na odpowiednim podkreśleniu oczu. Teraz modny jest makijaż brwi, który podkreśla oko, ale nie można zapominać o rzęsach. Kobiety używają różnych cieni do powiek o wielu kolorach, ale na rzęsy nakładają tylko tusz. A przecież rzęsy to element oka, który odpowiednio podkreślony, może zdziałać cuda! Rzęsy są niestety często traktowane po macoszemu.

Naturalnie cienkie i krótkie rzęsy

Wiele kobiet myśli, że jeśli ma cienkie i jasne rzęsy to zostaje im tylko drogie i nieefektywne przedłużanie ich w salonie kosmetycznym. A takie zabiegi są mało przyjemne i można łatwo dostać uczulenia. Poza tym, nie każdego stać na coś takiego. Tusze do rzęs są prostsze w obsłudze, ale też nie do końca wygodne. Nie da się uzyskać długich i naturalnie wyglądających rzęs, jeśli nie ma się takich. Dlatego warto jest zadbać o rzęsy i wydłużyć je tak, żeby ewentualny tusz to rzęs mógł je tylko delikatnie podkreślić.

 

Serum na rzęsy

Używanie serum long 4 lashes może pomóc w długotrwałym naturalnym wydłużeniu i zagęszczeniu rzęs. Long 4 lashes stymuluje rzęsy do wzrostu, dzięki czemu rosną dłuższe i grubsze. Dzięki temu nawet bez makijażu oko jest podkreślone. Użycie serum pomaga rozwiązać problem krótkich i cienkich rzęs. Dodatkowo sprawi, ze będzie ich po prostu więcej.