A może by tak doczepić sobie sztuczne rzęsy?

U niektórych osób kępki rzęs pozostawiają wiele do życzenia, a jak wiadomo długie rzęsy wyglądają bardzo zmysłowo i nadają oprawie oczu charakteru. Na szczęście do dyspozycji są doczepiane rzęsy z tej strony, za pomocą których można cieszyć się pięknym spojrzeniem w każdej sytuacji. Niektóre panie noszą je na co dzień, a inne sięgają po nie z okazji jakiegoś ważnego wydarzenia czy imprezy, aby ładniej wyglądać. 

Co warto wiedzieć o sztucznych kępach rzęs?

Z całą pewnością każdy wie, czym są sztuczne rzęsy, które można samemu doczepić sobie w domu, ale nie jest to tym samym, co przedłużanie rzęs. W przypadku doczepiania rzęs przez stylistykę, zabieg wykonywany jest w gabinecie kosmetycznym. Do jednej rzęsy naturalnej przykleja się jeden włosek syntetyczny, czego efektem jest uzyskanie pięknego wachlarzu rzęs, od których trudno jest odwrócić wzrok. Taki zabieg powtarzany jest po paru tygodniach. Zwykle efekt utrzymuje się przez trzy do czterech tygodni. Dzieje się tak dlatego, że wraz z wypadnięciem naturalnej rzęsy, wypada wraz z nią także ten syntetyczny włosek, który został do niej doczepiony. 

Jakie doczepiane rzęsy będą najlepsze?

Największym uznaniem wśród klientem cieszą się syntetyczne rzęsy, które wyróżniają się delikatnością i sprężystością oraz są miękkie w dotyku. Tak naprawdę to wcale nie czuć takiej sztucznej kępki doczepionych rzęs na oku. Nie trzeba także obawiać się o wystąpienie alergii. W zależności od wyboru do dyspozycji są rzęsy o różnej długości, grubości i profilu. Dla każdego coś się znajdzie.